BIP

VII Powiatowe Zawody Strzeleckie Władz Samorządowych

06-11-2015, 11:26 -- Barbara Dudek

Dwie drużyny reprezentujące Urząd Gminy Bystra-Sidzina i jedna drużyna Rady Gminy Bystra-Sidzina uczestniczyły w VII Powiatowych Zawodach Strzeleckich Władz Samorządowych, które odbyły się w dniu 3 listopada 2015 r. na strzelnicy kulowej ZP LOK w Suchej Beskidzkiej.

Drużyna Rady Gminy Bystra-Sidzina w składzie: Krzysztof Drobny, Piotr Stramek i Kazimierz Wójtowicz rywalizowała z czterema innymi drużynami reprezentującymi  Rady Miast: Sucha Beskidzka, i Jordanów, Radę Gminy Budzówi Radę Powiatu Suskiego.

W drużynie męskiej, reprezentującej Urząd Gminy startował Wójt Stanisław Tempka oraz pracownicy urzędu: Zbigniew Lipka i Jan Jabcoń. Drużyna Urzędu Gminy konkurowała z czterema innymi drużynami startującymi w tej kategorii.

Podobnie, jak w latach poprzednich, Urząd Gminy wystawił również jedyną w tych zawodach drużynę damską w składzie: Agnieszka Ferdynus, Kamila Klimala oraz Małgorzata Jaromin.

Drużyna Rady Gminy zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii, zdobywając 245 punktów, o 61 punktów więcej niż drużyna, która zajęła drugie miejsce.

Z kolei męska drużyna Urzędu Gminy, z ilością 248 punktów, zajęła drugie miejsce w kategorii urzędów gmin, ustępując jedynie drużynie Urzędu Miasta Sucha Beskidzka, która zdobyła 314 punktów.

Drużyna damska Urzędu Gminy Bystra-Sidzina uzyskała 146 punktów.

Puchar najlepszego strzelca wśród kobiet otrzymała Agnieszka Ferdynus z Bystrej, która zdobyła 116 punktów (dla porównania najlepszy strzelec wśród panów uzyskał tylko o 4 punkty więcej).

Wszystkie zwycięskie drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy.