BIP

Biesiada Bystrzańska 2015

29-07-2015, 14:14 -- Barbara Dudek

 

 

Kolejna edycja „Biesiady Bystrzańskiej”  miała miejsce w niedzielne popołudnie 26 lipca br. i przebiegała tradycyjnie, czyli  w towarzystwie muzyki, dobrej zabawy i sprzyjającej pogody.

Biesiadę, zgodnie z wieloletnią tradycją, otworzył koncert Orkiestry Dętej OSP Bystra, co wprowadziło uczestników w muzyczny nastrój. Następnie sceną zawładnęły rodzime talenty muzyczne, taneczne i śpiewacze - swoje umiejętności zaprezentowały dzieci i młodzież. Ciekawym punktem programu był także występ pań z  Koła Gospodyń Wiejskich Bystra. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci - aktorzy Małych Scen Teatralnych ART-Re z Krakowa przedstawili spektakl „Wilk i zając”. Najmłodsi brali również udział w licznych konkursach i zabawach. Czas umilił także koncert zespołu „Bajery” (gwiazdy telewizji TVS). W końcu przyszedł czas na punkt kulminacyjny biesiady, czyli występ kabaretu „Z konopi” z Kielc, który rozbawił biesiadników do łez. Wieczorem można było się pobawić w rytm muzyki dyskotekowej.

Wesołość i dobry humor towarzyszył uczestnikom przez całe popołudnie i wieczór, co świadczy o tym, że imprezę można zaliczyć do udanych.

Niewątpliwą atrakcją był AUTOBUS ENERGETYCZNY z Krajowej Agencji Poszanowania Energii z Warszawy. Jego przyjazd stanowił element kampanii dotyczącej poszanowania i uzyskania energii z niekonwencjonalnych, ekologicznych źródeł.

(GOKPTiS)

Poniżej link do galerii zdjęć:

Powrót na górę