BIP

Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w naszej gminie

13-10-2021, 12:17 -- redaktor

Szanowni Mieszkańcy.

W ubiegłym tygodniu został rozstrzygnięty drugi przetarg na budowę 122 przydomowych oczyszczalni ścieków w naszej gminie. (O pierwszym przetargu pisaliśmy tu - https://www.facebook.com/gmina.bystra.sidzina/posts/3219838574807987).

Jeszcze w tym roku firma EKODREN z którą gmina zawarła umowę zamierza zainstalować kilkanaście przydomowych oczyszczalni ścieków, a w przyszłym roku pozostałe.

W związku z tym mieszkańcy, którzy zawarli umowy z gminą na budowę oczyszczalni i chcieliby, żeby jeszcze w tym roku została u nich zainstalowana, proszeni są o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: oczyszczalnie@bystra-sidzina.pl z podaniem imienia i nazwiska, nr. budynku oraz nr telefonu.

Zebrane zgłoszenia zostaną przekazane wykonawcy, który biorąc pod uwagę lokalizację, a także warunki atmosferyczne zdecyduje o kolejności i terminie montażu po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem nieruchomości. Zgłoszenia przyjmujemy do końca miesiąca.

Montaż wszystkich 122 przydomowych oczyszczalni ścieków zostanie wykonany do końca czerwca  2022 r.

Program budowy POŚ jest finansowany w 100% ze środków zewnętrznych, tj. PROW 2014-2020 oraz Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

środa, 13 Październik, 2021
Powrót na górę