BIP

Gmina Bystra-Sidzina najpiękniejsza

18-05-2020, 14:27 -- redaktor

 

Od poniedziałku 4 maja ruszył I Plebiscyt na Najpiękniejszą Gminę Małopolski. Przez dziesięć tygodni można wybierać najpiękniejszą gminę miejską, miejsko – wiejską oraz wiejską w województwie małopolskim. Głosowanie składa się z dwóch etapów – eliminacyjnego oraz finałowego, a swoje głosy można oddawać na portalu M jak Małopolska.

W drugim głosowaniu eliminacyjnym na Najpiękniejszą Gminę Wiejską w Małopolsce, które zakończyło się 17 maja o godz. 21.00 oddano  8590 głosów. Miło nam poinformować, że z drugiego regionu, a więc powiatów oświęcimskiego, suskiego i wadowickiego najlepsza okazała się Gmina Bystra-Sidzina. Po zaciętej rywalizacji zdobywając 2222  głosów Gmina Bystra-Sidzina zwyciężyła, pokonując gminę Zawoja – 2209 głosów. Trzecie miejsce zajęła gmina Stryszawa z wynikiem 1038 głosówTym samym, drugi region w finale plebiscytu, rozgrywanym w dniach 29 czerwca do 12 lipca reprezentować będą gminy Bystra-Sidzina oraz Zawoja.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Mieszkańcom i Sympatykom Gminy Bystra-Sidzina za oddane głosy i fascynującą rywalizację. Liczymy na Państwa poparcie również w rozgrywce finałowej, w której weźmie udział 16 gmin wiejskich wyłonionych w eliminacjach.

poniedziałek, 18 Maj, 2020
Powrót na górę