BIP

Interaktywny Przewodnik Mapowy

28-07-2015, 13:16 -- Barbara Dudek

 

Informujemy, że został uruchomiony Interaktywny Przewodnik Mapowy gminy, który gromadzi informacje dotyczące walorów  turystycznych i kulturowych Bystrej i Sidziny.

Portal zapewnia stały dostęp do danych, zarówno mieszkańcom gminy, jak i odwiedzającym ją turystom – wymaga jedynie połączenia z Internetem.

Oprócz wskazania najważniejszych obiektów architektury, szlaków turystycznych, najlepszych miejsc widokowych i pomników przyrody,  serwis zawiera wzmianki o planowanych w najbliższym czasie wydarzeniach kulturalnych, takich jak festyny czy koncerty.

Z pomocą interaktywnej mapy  podróżni planujący odwiedzić naszą Gminę powinni bez problemu znaleźć coś dla siebie w bazie noclegowej, a osobom korzystającym z publicznych środków komunikacji informacje o przystankach ułatwią dotarcie do miejsca docelowego.

Zachęcamy do zapoznania się z Interaktywnym Przewodnikiem Mapowym - odnośnik do przewodnika znajduje się z prawej strony menu lub  pod linkiem: www.mapa.turystykawgminie.pl/?gmina=bystrasidzina.

Wszelkie związane z  tą aplikacją propozycje, wskazówki oraz zastrzeżenia prosimy kierować na adres: promocja@bystra-sidzina.pl.

Wejdź i wypełnij ankietę

(T. C.)

Powrót na górę