BIP

Małopolski Dzień Uczenia się

04-06-2021, 09:37 -- redaktor

Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza 8 czerwca, kiedy to przypada Małopolski Dzień Uczenia się (MDU), do wspólnej akcji informacyjno-promocyjnej, podkreślającej wagę rozwoju i uczenia się przez całe życie, umiejętności niezwykle poszukiwanej przez pracodawców. Przekonajmy wspólnie Małopolan, że nieustanny rozwój jest koniecznością!

Do tej pory wydarzenie to składało się z różnych form szkoleń, spotkań, imprez plenerowych związanych z rozwojem osobistym i zawodowym. Jednak w obecnych czasach, kiedy dostęp do wiedzy jest praktycznie nieograniczony – uczenie się przez filmy czy podcasty jest czymś naturalnym, dlatego zmianie uległa formuła tego wydarzenia.

W tym roku motyw przewodni MDU to: „Postaw na rozwój – zaprojektuj swoją przyszłość zawodową”.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przygotowuje krótkie filmy oraz bannery, które zostaną udostępnione tym, którzy zaangażują się w realizację MDU w tym roku. Zadaniem instytucji zaangażowanych w MDU będzie propagowanie uczenia się przez całe życie, np. w formie przekazanych materiałów na swoich stronach i profilach w mediach społecznościowych 8 czerwca między 9.00 a 18.00.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie będzie propagował na swoich stronach i w mediach społecznościowych informacje o tym, które instytucje włączyły się w akcję.

piątek, 4 Czerwiec, 2021
Powrót na górę