BIP

Orkiestra OSP w Bystrej na Małoposkim Przeglądzie Orkiestr

17-06-2014, 09:10 -- Barbara Dudek

W niedzielę 8 czerwca 2014r w Trzyciążu odbył się XI Małopolski Przegląd Orkiestr Dętych  Ochotniczych Straży Pożarnych. Podczas przeglądu  zaprezentowało się 9 orkiestr z różnych stron małopolski. Powiat suski reprezentowała Orkiestra z Bystrej, wykonała trzy utwory na scenie i jeden w przemarszu. Po ocenie przez  komisję w składzie: Tomasz Stronia,  Mieczysław Czarnecki, Dariusz Bylina orkiestra OSP Bystra uzyskała wyróżnienie i 4 miejsce w ogólnej klasyfikacji otrzymując dyplom wyróżnienia, puchar i trąbkę.

Kierownik Orkiestry składa serdeczne podziękowania  kapelmistrzowi Szymonowi Piątek za profesjonalizm w przygotowaniu orkiestry, pani dyrygent Kseni Miśkiewicz za przeprowadzenie nas przez ten trudny przegląd, dobrą rade, zrozumienie i wyrozumiałość, oraz wszystkim muzykom biorącym udział w próbach i występach Orkiestry OSP Bystra za zaangażowanie poświęcenie swojego wolnego czasu ich rodzinom dziękuje  za zrozumienie i wsparcie.

Serdeczne podziękowania kieruję do Wójta Aureliusza Kani i pracowników Urzędu Gminy Bystra-Sidzina Zofii Drobnej, Anny Jeleńskiej, Jadwigi Czarny dyrektorowi GOKPTiS za bezinteresowne wspieranie naszych działań a panu radnemu Adamowi Gałce serdecznie dziękuje za bezpłatne użyczenie samochodu.

 Jest to największy sukces jaki nasza orkiestra otrzymała w ostatnich latach. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do współpracy z nasza orkiestrą.

Kierownik Orkiestry OSP Bystra

Marek Drobny

Orkiestra OSP Bystra w dniu 15.06.14 r. uczestniczyła w przeglądzie orkiestr dętych "Echo" na Wysokiej, zajmując drugie miejsce.

Powrót na górę