BIP

Skansen w Sidzinie - wyróżniony w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna”

31-10-2022, 13:24 -- redaktor

W Europejskim Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach 28.10.2022 r. świętowano Małopolskie Obchody Światowego Dnia Turystyki. Podczas wydarzenia odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w czwartej edycji konkursu Turystyczne Skarby Małopolski.

Konkurs miał na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla odwiedzających nasz region produktów turystycznych oraz ich popularyzację. Organizatorem konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

W kategorii : unikatowa atrakcja turystyczna III miejsce należy do Skansenu w Sidzinie Muzeum Kultury Ludowej,

"SKANSEN W SIDZINIE MUZEUM KULTURY LUDOWEJ - jest skarbem Małopolski my to wiemy ale od dziś mamy to na papierze.Wyrażamy ogromną wdzięczność wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu, to dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy dziś czuć się docenieni i zaszczyceni. Dzisiejszy absolutnie niezwykły dzień zawdzięczamy Wam Drodzy Państwo-cieszymy się niezmiernie, serdecznie pozdrawiamy i jak zawsze zapraszamy do sidzińskiego skansenu- Jadwiga Czarny– Dyrektor Skansenu w Sidzinie."

 

poniedziałek, 31 Październik, 2022
Powrót na górę