BIP

Szansa na bony!

02-12-2020, 11:29 -- redaktor

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie uruchamia dodatkową szansę na zamówienie bonów w projektach Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa, dla osób, którym upłynął termin na złożenie zamówienia.

Akcja trwa od 16 listopada do 31 grudnia 2020.

Możliwość ta  dotyczy tylko osób, które są już uczestnikami projektów - "Kierunek Kariera" lub "Kierunek Kariera Zawodowa" i dotychczas nie zamawiały jeszcze bonów, w jednym lub obydwu projektach, a usługę doradczą zakończyły już ponad rok temu lub w pierwszym zamówieniu nie pobrały maksymalnej liczby bonów i upłynęło już 6 miesięcy od tego zamówienia. Więcej informacji na ten temat znajduje się pod linkiem: https://kierunek.pociagdokariery.pl/artykul/Jak-zrealizowac-bony.

Osoby, które jeszcze nie są uczestnikami projektów, a chciałby również skorzystać z dofinansowania do szkoleń – mogą wypełnić formularz rejestracji do projektu i umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym. Teraz spotkania odbywają się on-line!

Więcej informacji o projektach, a także warunkach jakie trzeba spełnić, aby móc przystąpić do projektu i otrzymać bony można znaleźć na stronie https://kierunek.pociagdokariery.pl/artykul/Kierunek-Kariera-Projekt-dla...

środa, 2 Grudzień, 2020
Powrót na górę