BIP

Wójt Gminy Bystra-Sidzina z Brązowym Krzyżem Zasługi

27-03-2024, 09:14 -- redaktor

26 marca 2024 r., w uznaniu za wkład w rozwój samorządu i zaangażowanie społeczne, wójt gminy Bystra-Sidzina, Stanisław Tempka, został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi. Uroczystość odbyła się w gabinecie I wicewojewody małopolskiej, Elżbiety Achinger, która przyjęła przedstawicieli z trzech jednostek samorządowych, w tym z  gminy Bystra-Sidziny.

Podczas spotkania, Elżbieta Achinger wyraziła uznanie dla pracy samorządowców i ich nieustannego zaangażowania na rzecz lokalnych społeczności.  Powiedziała także, że praca dla samorządu i w ramach jego struktur, to zadanie, które wymaga szerokiego zaangażowania i potrzeby znajomości lokalnej społeczności oraz chęci pełnienia służby z oddaniem. Życzyła odznaczonym, by przyznane odznaczenia były drogowskazem do dalszych poczynań i rozwoju działalności społecznej.

Wśród obecnych na ceremonii byli również inni liderzy samorządowi, w tym radny gminy Bystra-Sidzina, Bogusław Mazur, co podkreśla wspólnotowy charakter i znaczenie tego wyróżnienia dla całej gminy Bystra-Sidzina.

 

środa, 27 Marzec, 2024
Powrót na górę