BIP

Wyjazd do teatru

13-07-2015, 08:39 -- Barbara Dudek

 

Wieczorem, 9 lipca br., 50-osobowa grupa mieszkańców wzięła udział w wyjeździe do teatru Bagatela w Krakowie, zorganizowanym przez GOKPTiS Bystra-Sidzina. Sztuka „ Mayday”- grana od wielu lat na deskach komediowego teatru Bagatela, która dostarcza nieprzerwanie ogromu rozrywki i wesołości, także tym razem dała widzom mnóstwo relaksu i śmiechu, tyle - że można było dostać zakwasów mięśni twarzy.

Zupełnym przypadkiem niezła gratka trafiła się również amatorom teatru ulicznego - otóż: w ramach rozpoczętego właśnie Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych 28 ULICA, podczas spaceru po krakowskim rynku można było uczestniczyć w spektaklu pt. „Peregrinus” w wykonaniu teatru ulicznego KTO. Sztuka obrazuje jeden dzień z życia człowieka XXI wieku - rzecz jest niesłychanie wymowna i skłaniająca do refleksji.

 

"W świecie, gdzie życie tak naturalnie łączy się z życiem, gdzie kwiat nawet w powiewie wiatru łączy się z innymi kwiatami, gdzie łabędź zna wszystkie łabędzie, tylko ludzie budują sobie samotność." -Antoine de Saint-Exupéry

(J.Czarny)

 

 

Powrót na górę