BIP

Wyróżnienia dla druhów z jednostek OSP naszej gminy

23-01-2020, 14:27 -- redaktor

 

17 stycznia 2020 r. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, druhowie z jednostek OSP m.in. naszej gminy otrzymali wyróżnienia za udział w akcji ratowniczej po tragicznej burzy w Tatrach, która miała miejsce 22.08.2019 r.

Pamiątkowe podziękowania z rąk sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, pana Pawła Szefernakera oraz Wojewody Małopolski, pana Piotra Ćwika otrzymali druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Sidzinie: pan Marek Stramek, pan Grzegorz Czarny, pan Waldemar Kazana, pan Zbigniew Trzop, pani Aleksandra Pelcel oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bystrej Podhalańskiej: pan Roman Kudzia, pan Dominik Słonina i pan Dariusz Kulka.

 

Fot. Grzegorz Karkoszka

czwartek, 23 Styczeń, 2020
Powrót na górę