BIP

Zawody Strzeleckie Władz Samorządowych z okazji Święta Niepodległości o Puchar Starosty Suskiego

13-11-2019, 14:50 -- redaktor

6 listopada br. na strzelnicy kulowej Zarządu Powiatowego Ligi Obrony Kraju w Suchej Beskidzkiej odbyły się Zawody Strzeleckie Władz Samorządowych z okazji Święta Niepodległości o puchar Starosty Suskiego.

Zawody przeprowadzane były przez instruktorów strzelectwa sportowego i sportów obronnych ZP LOK. Każdy zawodnik miał za zadanie z pozycji stojącej oddać 5 strzałów próbnych i 10 ocenianych z broni krótkiej kaliber 9 mm do tarczy oddalonej o 25m.

W zawodach wzięły udział dwie drużyny z Gminy Bystra-Sidzina. Radę Gminy reprezentowali radni: Krzysztof Drobny, Bogusław Mazur i Jan Pieczara. Natomiast Urząd Gminy pracownicy: Agnieszka Basiura, Agnieszka Ferdynus oraz Zbigniew Lipka.

Najlepsi okazali się radni reprezentujący naszą gminę, zdobywając pierwsze miejsce w swojej kategorii. Drużyna Urzędu Gminy zdobyła drugie miejsce, ustępując jedynie drużynie Urzędu Miasta w Suchej Beskidzkiej.

W kategorii indywidualnej, zdobywając najwyższą liczbę punktów, a tym samym pozostawiając daleko w tyle rywali, bezkonkurencyjna okazała się pani Agnieszka Ferdynus – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bystrej Podhalańskiej.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy i medale. Gratulujemy. (A.N.)

środa, 13 Listopad, 2019
Powrót na górę