BIP

Zmiany kadrowe w GOPS

29-09-2023, 12:26 -- redaktor

27 września 2023 r. długoletni Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bystrej Podhalańskiej, pani Krystyna Nędza, zakończyła swoją pracę zawodową i przeszła na w pełni zasłużoną emeryturę. Wójt gminy Bystra-Sidzina, pan Stanisław Tempka oraz Przewodniczący Rady Gminy Bystra-Sidzina, pan Krzysztof Drobny, wspólnie z pracownikami Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej złożyli na ręce pani Krystyny kwiaty oraz serdeczne podziękowania za długoletnią, sumienną pracę. Nie zabrakło ciepłych słów i wspomnień. Pani Krystyna Nędza w swoim ponad 40-letnim stażu pracy zawodowej przez 30 lat kierowała Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bystrej Podhalańskiej. Od podstaw budowała jednostkę gminną, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem pracownikom ośrodka oraz potrzebującym mieszkańcom. Podczas spotkania ze wzruszeniem podziękowała wszystkim za życzenia i wieloletnią harmonijną współpracę.

Dotychczasowej pani kierownik dziękujemy za poświęcenie, lojalność oraz pracę. Życzymy zdrowia, optymizmu i wszelkiej pomyślności w tym nowym rozdziale życia.

28 września 2023 r. w wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego, wójt gminy Bystra-Sidzina, powołał na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bystrej Podhalańskiej panią Jadwigę Siepak. Posiada ona 17-letnie doświadczenie zawodowe w pracy socjalnej. Gratulujemy i życzymy nowej pani kierownik zawodowych sukcesów, satysfakcji, udanych inicjatyw i celnych decyzji zawodowych oraz owocnej współpracy z pracownikami i społecznością lokalną. 

     

                         Krystyna Nędza                                                     Jadwiga Siepak

 

piątek, 29 Wrzesień, 2023
Powrót na górę