BIP

Zmiany w Przedszkolu Publicznym

06-09-2023, 14:17 -- redaktor

4 września 2023 r. rozpoczął się nowy rok szkolny w placówkach oświatowych.  W Przedszkolu Publicznym w Bystrej Podhalańskiej rozpoczęcie nowego roku szkolnego wiąże się ze zmianą na stanowisku dyrektora. Z dniem 1 września 2023 r. na to stanowisko powołana została pani Anna Kozłowska, która obowiązki dyrektora Przedszkola Publicznego w Bystrej Podhalańskiej pełnić będzie w okresie od 01.09.2023 r. do 31.08.2028 r.

Życzymy nowej pani dyrektor wiele satysfakcji w pracy zawodowej, życzliwości i uznania społeczności przedszkolnej, a także owocnej współpracy z samorządem Gminy Bystra-Sidzina. Wierzymy, że kierowane przez nową panią dyrektor przedszkole, będzie placówką o wysokim standardzie, miejscem przyjaznym dzieciom i rodzicom, a dla nauczycieli i pracowników obsługi, dającym satysfakcję miejscem pracy.

W związku  z tym, że obowiązki dyrektora Przedszkola Publicznego w Bystrej Podhalańskiej zostały powierzone pani Annie Kozłowskiej, w dniu 23 sierpnia 2023 r. nauczyciele, pracownicy przedszkola jak i przedstawiciele Gminy Bystra-Sidzina pożegnali uroczyście dotychczasową panią dyrektor - Marię Drobną, która obowiązki dyrektora sprawowała od 2001 r.

Przez 22 lata pełniła tę funkcję z dużym zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności. Dziękując serdecznie za poświecenie, serce jakie wkładała w wychowanie dzieci, za cierpliwość, życzliwość i zaangażowanie w codzienne obowiązki przedszkolne, życzymy, by następne lata były źródłem codziennej radości i satysfakcji z dobrze wypełnionego obowiązku, a wżyciu osobistym życzymy dużo zdrowia, szczęścia i zadowolenia. (B.C.)

Fot. PP w Bystrej Podhalańskiej

 

środa, 6 Wrzesień, 2023
Powrót na górę