BIP

Pomoc w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie do Programu „Czyste Powietrze”

Pomoc w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie do Programu „Czyste Powietrze”

Informujemy, że w Urzędzie Gminy Bystra-Sidzina został uruchomiony Punkt Konsultacyjny Programu Czyste Powietrze. Zapraszamy wszystkich mieszkańców  zainteresowanych uzyskaniem dotacji do wymiany kotła i termomodernizacji budynku (ocieplenie, wymiana okien i drzwi) do skorzystania z bezpłatnej pomocy przy wypełnieniu wniosku o dofinansowanie oraz rozliczeniu zrealizowanej inwestycji. Dodatkowo w ramach programu istnieje możliwość dopłaty do instalacji fotowoltaicznej i kolektorów słonecznych.

Celem Programu „Czyste Powietrze” jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji zanieczyszczeń poprzez wymianę nieekologicznych pieców i zwiększenie efektywności energetycznej budynków mieszkalnych.

Więcej informacji na temat Programu Czyste Powietrze można uzyskać w Punkcie Konsultacyjnym lub na stronie internetowej www.czystepowietrze.gov.pl.

Punkt Konsultacyjny Programu Czyste Powietrze znajduje się w Urzędzie Gminy Bystra-Sidzina,   pok.   nr   1   i   jest   czynny  w godzinach pracy urzędu.

Telefon: 182681220, wew.123,

E-mail: czystepowietrze@bystra-sidzina.pl

Powrót na górę